logo acmp cgpm
dé militaire vakbond

NL

FR

EN

Zoek een afgevaardigde - POC

Wie is wie

Collectieve belangenbehartiging

Huwart YYves Huwart

Voorzitter

Vaste afgevaardigde
Lid van de Directieraad
Dagelijks beheer
Onderhandeling en overleg 

0477/54 47 60
yves.huwart@acmp-cgpm.be


HULIN Jean Pierre New
Jean-Pierre Hulin

Verantwoordelijke leider

Lid van de Directieraad
Consulent collectieve dossiers
Onderhandeling en overleg

0475/65 21 73
jean-pierre.hulin@acmp-cgpm.be


 

BALYU Richard Web
Richard Balyu

Verantwoordelijke leider

Lid van de Directieraad
Dagelijks beheer en - toezicht

0496/93 50 75
richard.balyu@acmp-cgpm.be


SEMPELS Karien New
Karien Sempels

Verantwoordelijke leider

Lid van de Directieraad
Dagelijks beheer en - toezicht

0472/78 92 15
karien.sempels@acmp-cgpm.be

 


Individuele belangenbehartiging

LAMBRECHT Piet Web2
Piet Lambrecht

Vaste Afgevaardigde

Algemene bijstand rechtspositie militairen

0497/46 97 60
piet.lambrecht@acmp-cgpm.be


 

SAS Paul 2020 Web
Paul Sas

Vaste Afgevaardigde

Algemene bijstand rechtspositie militairen

0465/02 75 04
paul.sas@acmp-cgpm.be


 

RUSSO Alain
Alain Russo

Vaste afgevaardigde
Algemene bijstand rechtspositie militairen

0497/92 42 26
alain.russo@acmp-cgpm.be


 

1Sgt DRASUTIS
Jonathan Drasutis

Vaste afgevaardigde
Algemene bijstand rechtspositie militairen

0492/70 44 42
jonathan.drasutis@acmp-cgpm.be


 

LEHNERTZ Eric Web2
Eric Lehnertz

Consulent individuele dossiers - Franstalig
Specialisatie: MC(B)GR en Vergoedingspensioenen

0471/13 70 37
eric_4gn@yahoo.fr


GALLEIN-Fritz-2.jpg  
Fritz Gallein

Consulent individuele dossiers - Nederlandstalig
Specialisatie: MC(B)GR en Vergoedingspensioenen

0479/87 57 69
fgallein1@gmail.com


 

GUYAUX Philippe Whos who 
Philippe Guyaux

Consulent individuele dossiers – Franstalig
Specialisatie: MC(B)GR en Vergoedingspensioenen

0479/67 68 36
guyaux.philippe@gmail.com


 


Welzijnsmaterie

RIEM Armand
Armand Riem

Vaste afgevaardigde

Verantwoordelijke leider
Lid van de directieraad
Dagelijks beheer
Onderhandeling en overleg
Coördinatie en begeleiding Basis Overlegcomité's

0494/61 95 02
armand.riem@acmp-cgpm.be


 

IGO Geert Web

Geert Igo

Vaste afgevaardigde

Coördinatie en begeleiding Basis Overlegcomité's

0485/54 14 23
geert.igo@acmp-cgpm.be


 

SION Philippe New
Philippe Sion

Vaste afgevaardigde

Verantwoordelijke leider
Lid van de directieraad
Dagelijks beheer
Onderhandeling en overleg
Coördinatie en begeleiding Basis Overlegcomité's

0475/47 19 15
philippe.sion@acmp-cgpm.be 


 Communicatie

BANDINELLI Concetto
Concetto Bandinelli

Vaste afgevaardigde
Communicatiebeheerder van de publicaties van de militaire vakbond ('De Schildwacht' - Facebook - Upshot - Instagram - Twitter)
Ledenbeheer en administratie
Webmaster

0496/31 69 77
concetto.bandinelli@acmp-cgpm.be


190131 003 18
Laurent Schmitz

Vaste afgevaardigde
Communicatiebeheerder van de publicaties van de militaire vakbond ('De Schildwacht' - Facebook - Upshot - Instagram - Twitter)
Webmaster

0485/03 70 43
laurent.schmitz@acmp-cgpm.be

 


 Bijkantoor Leopoldsburg

STASSENS Jo
Jo Stassens

Vaste afgevaardigde

Individuele bijstand
Ledenbeheer en administratie

0495/21 44 94

jo.stassens@acmp-cgpm.be